سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در شهرستان

لباس مجلسی

خرید مدل لباس های  مجلسی

همیشه انتخاب لباس مناسب برای خانم ها به منظور شرکت در مراسم مهم یکی از دغدغه اصلی ذهنشان می شود. شما می خواهید که در طول مراسم که در سالن یا باغ به این طرف و آن طرف که میروید بسیار زیبا به نظر برسید و نگاه همگان را به خود خیره کنید علاوه بر این اگر میزبان مراسم  مهم باشی راحتی لباس تان نیز خیلی برای شما مهم است.

پس از چند روز قبل باید به دنبال انتخاب یک لباس مناسب برای مراسم باشید ،

ما در اینجا سعی کرده ایم که چند نکته مهم در مورد خرید لباس زنانه مجلسی به شما بگوییم:

یکی از رایج ترین لباس هایی که اکثر خانوم ها در شب عروسی انتخاب پیراهن مجلسی بلند ماکسی است. این لباس ها معمولا با پارچه گیپور و یا دانته دوخته می شوند و روی آن کار می شود اگرچه انتخاب های دیگری نیز مطابق سایز اندام شما وجود دارد که برای شما زیبا و راحت باشد.

 

 

راحتی لباس در شب مراسم بسیار مهم است، اگر شما به پوشیدن کت و دامن تمایل دارید و با آن راحت هستید این یک گزینه بسیار عالی برای شما می تواند باشد بخصوص اگر جشن و مراسم در فصل زمستان باشد. ممکن است پوشیدن لباس های زنانه بلند باعث ناراحتی شما شود  و نتوانید با آن به خوبی راه بروید در چنین صورتی می توانید مدل های مختلف پیراهن های کوتاه مجلسی را انتخاب کنید.

بلندی قد لباس یکی از آیتم های مهم و کلیدی در انتخاب لباس است که شما باید به خوبی به آن توجه کنید .این مورد هم در زیبایی ظاهری شما بسیار تأثیر گذار است و هم به شما کمک می کند که عکس های زیباتری در کنار دوستانتان داشته باشید. انتخاب لباس با قد یکسان با سایر دوستان و اعضای خانواده باعث میشود که شما عکس های خانوادگی زیباتری داشته باشید .

انتخاب پیراهن مجلسی به رنگ مشکی هم بسیار زیبا است و هم می تواند با هر چیزی ست شود .

اگر مراسم شما تم خاصی برای پوشش مهمانان ندارد انتخاب لباس زنانه مشکی می تواند شما را بسیار با وقار و زیبا نشان دهد و جای هیچگونه نگرانی را باقی نمی گذارد.

بسیار طبیعی است که خانوم ها معمولا  در هنگام پوشیدن لباس های مجلسی مختلف و پرو کردن لباس ها، احساس چاقی دارند و فکر میکنند که دوباره اضافه وزن پیدا کردند، مخصوصا اگر جشن و مهمانی مهمی پیش رو باشد و این موضوع کمی انتخاب شما را با مشکل مواجه می کند اما جای هیچ نگرانی نیست.

اگر دوست دارید که چند کیلویی لاغر نشان داده شوید ما یک نکته مهم به شما می گوییم که به شما کمک می کند تا با انتخاب یک لباس مناسب لاغر تر شوید، در واقع اضافه وزن خود را پنهان کنید.

نکته مهمی که به شما کمک می کند تا لاغر تر و خوش اندام به نظر برسید انتخاب یک لباسی است که کاملا اندازه شما باشد. در واقع لباس های تنگ و یا گشاد شما را چاق تر نشان می دهد. پوشیدن لباس های تنگ هم باعث ناراحتی شما می شود و هم اینکه چین و چروک هایی زشتی در پهلو های شما ایجاد می کند.

 

اگر قد شما کوتاه است پوشیدن لباس های یقه هفت و بالای زانو بسیار مناسب شما هستند و شما را زیباتر نشان می دهند.

با پوشیدن اینگونه لباس ها بلند تر و باریک تر به نظر می آیید . لباس های یقه هفت بیشتر نگاه ها را به قسمت بالای بدن شما و اطراف گردن معطوف می کند و قسمت های پایین بدن که معمولا چاق هستند کمتر مورد توجه قرار می گیرد . انداختن یک گردنبند زیبا نیز مکمل بسیار خوبی برای لباس شما است.

لباس های کوتاه تا بالای زانو می تواند شما را قد بلند و لاغر نشان دهد و همچنین استفاده از طرح و خطوط های عمودی باعث می شود که بلند و باریک دیده شوید.

در کنار این گونه لباس ها پوشیدن کفش های پاشنه بلند شما را بسیار بلند قد می کند و همینطور در لاغر تر نشان دادن شما بسیار موثر است . کفش پاشنه بلندتان بهتر است زیر 7 سانتی متر باشد تا با کلاس تر دیده شوید

به طور کلی انجام ترفندهای گفته شده به شما کمک می کند تا لاغر و زیبا و خوش اندام به نظر برسید.