لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

کیف زنانه

هرکسی می تواند با خرید یک کیف زنانه مناسب ضعف های ظاهر خود را بپوشاند و در حتی برعکس می تواند بر زیبایی اندام های خود بیفزاید. به طور مثال اگر مي خواهید توجه و تمرکز بر بالا تنه ی شما کم بشود کیفی بخرید که در قسمت پایین تنه قرار مي گیرد. کیف های دارای بند بلند بهترین گزینه هستند. این کیف ها بر روی ران و کمر قرار مي گیرند در نتیجه قسمت بالای بدن شما مثل: سینه ها ،شکم بزرگ و بازوهای بزرگ تان را کمتر مي کنند.

 

 

یک گزینه مناسب در فصول گرم سال مثل بهار و تابستان می تواند کیف آبی کمرنگ باشد 

 

اگر شما ران بزرگی دارید کیفی که زیر بازوی شما قرار بگیرد مناسب ترین گزینه اســت. هر کیفی که روی کمر قرار بگیرد توجه را به قسمت پایینی کمتر مي کند.انتخاب کیف های زنانه بزرگ یک گزینه ی مناسب برای خانم های لاغر اندام مي باشد، زیرا این کیف ها به اندام حجم مي دهند. بنابراین کیف های بزرگ برای خانم های درشت و سنگین وزن اصلا مناسب نیست.

 

 

 

 

 

اگر قد شما کوتاه است و هیکل کوچکی دارید کیف شما نباید بزرگ باشد. و به این نکته توجه داشته باشید که کیف را در کوچکترین قسمت بدن خود قرار دهید تا از توجه و تمرکز بر روی آن قسمت جلوگیری کند. اگر جزء خانم های قد بلند هستید به شما تبریک مي گوییم سایز کیف اهميت چندانی ندارد و مي توانید هر نوع کیفی را کیفی که دلتان می خواهد بخرید. در هنگام خرید کیف زنانه به اندازه ی بند ها و تعداد آن ها توجه کنید.همچنین کیف را پر کنید و مطمئن شوید به هنگام اســتفاده طولانی مدت به شانه هایتان آسیب نمي رساند.

 

 

 

 

 

کیف زنانه دوشی، معروف به کیف شاپرShopper، یکی از بزرگترین کیف های کمد شما خواهد شد. این کیف دارای دو دسته تقریباً دراز به منظور حمل کردن بر روی شانه اســت و غالباً دارای دهانه‌ای فاقد زیپ یا دکمه ‌می باشد. اندازه بزرگ این کیف و حمل آسان آن باعث شده برای قرار دادن اقلام کوچک و گذاشتن و برداشتن پول یا کارت هنگام خرید، آسان ‌ترین انتخاب باشد. همين اندازه و راحتی نیز دلیل اســتفاده این کیف ها در طرح‌ها و جنس‌های مختلف برای رفتن به اســتخر یا دریا مي شود.

 

 

 

 

 

 کیف زنانه

 

 

برای خرید کیف های زنانه دستی باید دقت بیشتری داشته باشید ، تا در موقع حمل آن راحتی کاملی داشته باشید. و این این موضوع دلیل نام گذاری آنها به اسم tote  می باشد. این کیف‌ها معمولاً کوچک‌تر از کیف‌های خرید هستند و ظرافت بیشتری در طراحی دارند. مي‌توانند دهانه‌ای زیپ یا دکمه‌دار و یا باز داشته باشند. دسته این کیف‌ها کوتاه اســت و اغلب بند دوشی بلند و قابل اتصال و جدا کردن، برای اســتفاده راحت‌تر هم به همراه دارند.

 

یکی از دلایل پرکاربرد و محبوب بودن این مدل کیف ها اندازه آن است که در بعضی مدل ها متوسط و در برخی دیگر نسبتاً حجیم هستند که می شود در محل های مختلف از آن استفاده کرد . در اغلب این کیف‌ها فضای کافی برای حمل مواد ضروری که هر خانومی با خود حمل می کند وجود دارد  . از کیف پول، قاب عینک، موبایل، کیف لوازم‌آرایش گرفته تا تبلت‌. اکثر این کیف‌ها ظاهری رسمي داشته و برای استفاده در مراسم مهم و رسمي و یا ملاقات دوستانه روزانه مناسب می باشند.

 

کیف ها تولیدی برند معروف کراسان به شکل، یک محفظه ذخیره عظیم می باشند. این کیف‌های هلالی (Hobo) از جنس چرم و یا پارچه های نرم می باشند و به همين دلیل حالتی افتاده و خميده دارند.به غیر از حجم بزرگ این کیف ها، منعطف بودن آن‌ها باعث شده اقلام بسیاری به‌راحتی در آن جا داده شوند. درنتیجه برای حمل لوازم روزانه و یا در گردش و تفریح اســتفاده زیادی دارند.

 

 

مدل کیف کتابی غالباً به شکل مستطیل می باشند که بسیار ضخیم می باشند. نداشتن هیچ دسته یا بندی باعث مي‌شود آن را با همه انگشتان و کف دست بگیرید. به دلیل این نحوه در دست گرفتن کیف، آن‌ها کلاچ (Clutch) – به معنی محکم گرفتن – ناميده مي‌شوند. امروزه کیف‌های کتابی در شکل‌های مختلفی مانند دایره، بیضی، مربع، مثلث و یا قلبی طراحی مي‌شوند.در این کیف‌های کوچک مي‌توانید موبایل، کلید، کارت اعتباری، اسکناس و یا تعداد محدودی لوازم‌آرایش قرار دهید. مدل‌های سنگ‌دوزی یا گل‌دوزی شده این کیف‌ها و بعضی مدل‌های براق و درخشان، انتخاب مناسبی برای مهمانی‌های شبانه خواهند بود.

 

 

 

کیف‌هایی کوله (Backpack) که در سایت خرید باکس هم می توانید بهترین مدل های آن را مشاهده کنید برای اســتفاده راحت‌تر با دو بند روی یک یا هر دو شانه قرار مي‌گیرند. سایزهای مختلف این کیف‌ها مقدار جادار بودن آن‌ها را مشخص مي‌کند. به همين دلیل مدل‌های فانتزی و یا چرمي طراحی‌شده، صرفاً جنبه کیف‌دستی روزمره دارند.از کوله‌ها اغلب برای حمل اقلام سنگین اســتفاده مي‌شود. به همين دلیل بیشتر موردتوجه و اســتقبال دانش آموزان و ورزشکاران اســت. بسیاری اما برای حمل لپ‌تاپ و یا لوازم هنری و یا از هر تخصص دیگر از آن اســتفاده مي‌کنند. مدل‌های کوچک، شیک و به‌روزتر این کوله‌ها نیز، از دیر باز دارای طرح ها و مدل های مختلفی می باشد .