لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

خرید شال و کلاه دخترانه

 

شال گردن و کلاه از مهم‌ترین بخش های لباس‌های زمستانی است که تقریبا در کمد لباس همه  دیده یافت می شود. شال گردن علاوه بر گرم کرد سر وگردن میتواند بخشی از استایل شما باشدو دقت در انتخاب آن به خوشپوشی شما نیز کمک می­کند. به همین جهت داشتن یک راهنمای خرید شال و کلاه برای یک خرید مناسبف گرم و البته زیبا ضروری به نظر می‌رسد!

در این مقاله برای خرید شال و کلاه دخترانه مناسب در فصل زمستان با شما همراه خواهیم شد:

 

 راهنمای خرید شال گردن:


  • الیاف شال گردن: برای خرید شال گردن به الیاف آن بسیار توجه کنید و این نکته مد نظر قرار دهید که در کجا و با چه شرایط آب و هوایی قرار است آن را استفاده کنید. شال گردن ها به دو دسته نازک و ضخیم تقسیم می شود که با توجه به آب و هوای معتدل یا سرد میتوان از انواع آن ها استفاده کرد.

  • جنس شال گردن: از لحاظ جنس پیشنهاد می­شود که از خز های طبیعی یا شال گردن های بافنتنی و کشمیری استفاده کنید. اگر تصمیم به خرید شال گردن خز گرفتید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که شال گردن های خز مصنوعی اصلا گرمایش ندارند و تنها برای زیبایی ظاهری استفاده می­شوند. شال گردن های بافتنی و کشمیری توصیه های طراحان عرصه مد و فشن به تمام علاقه مندان دنیای مد است. می توانید از شال گردن های پشمی هم استفاده کنید اما توجه داشته باشید که شما را دچار حساسیت نکنند.

  • رنگ: در مورد رنگ شال گردن باید مواردی را انتخاب کنید که بتوانید به راحتی آن را با پالتو ودیگر لباس های زمستانی خود ست کنید. اگر پالتوهایی که می پوشید بیشتر طرحدار هستند بهتر است از شال گردن هایی ساده استفاده کنید و بالعکس اگر پالتوی ساده می‌پوشید از شال‌گردن طرح دار استفاده کنید. در مورد پالتو هایی که دارای دوخت زیاد و پلیسه هستند نیز بهترین کار این است که به سراغ شال گردن های ساده بروید تا ترکیب جذاب تری بسازید.

  • بستن شال گردن: یک شال گردن می تواند اندازه های مختلفی داشته و به صورت بلند ویا معمولی باشد. یکی از روش های معمول بستن شال گردن این است که آن را از وسط به دو نیم تا کرده و قسمت انتهایی آن را از داخل شال گردن بیرون بیاورید. البته باید بگوئیم این یکی از روشهای بستن شال مردانه است که اغلب مردان برای جذاب تر دیده شدن از این روش استفاده می کنند.

  • اگر محیطی که شما در آن قرار دارید محیطی رسمی و اداری است، بهتر است یک سمت شال خود را به روی شانه انداخته و یک سمت دیگر را آویزان رها کنید.

  •  

 

 

شال و کلاه

 

 


  • رنگ و فرم صورت: آخرین مسئله در بخش مُدِ راهنمای خرید شال گردن که در انتخاب آن بسیار اهمیت دارد این است که به فرم و رنگ صورت خود دقت داشته باشید. اگر موهایتان روشن است  و صورتتان کمی به رنگ پریدگی می زند بهتر است در مورد رنگ شال گردن به سراغ رنگ های شاد و تیره بروید تا بتواند جلوه زیباتری به صورت شما بدهد. افرادی که دارای صورت های گرد هستند باید از شال گردن هایی که بافتی ساده دارند استفاده کرده و سروگردن خود را بپوشانند.

  •  

 

و اما کلاه:

 

 

اندازه: کلاه های بافتنی نباید کیپ و تنگ باشند.و اگر کمی فضای خالی داشته باشند حالت جذابی پیدا می­کنند. در مدل های شل­تر این فضای خالی میتواند در پشت سر قرار بگیرد و دنباله آن آویزان باشد یا اینکه در مدل های سفت فضای خالی در بالای سر قرار میگرد.

 

جنس: همانند شال گردن جنس کلاه نیز اهمیت بسیار زیادی دارد چون با پوست شما ارتباط مستقیم دارد. کشمیر، پشم، خز و مخمل از جنس هایی است که میتواند با کیفیت و غیر حساسیت زا باشد.

 

شکل: کلاه های بافتنی شکل های مختلفی دارند که هر کدام با استایل های مختلفی سازگار هستند. معمولا مدل های لبه تا شده و ساده برای  استایل اسپرت و راحت ، مدل های شل برای استایل کلاسیک و مدل های منگوله دار برای خانم هایی که استایل شاد و نسبتا بچگانه مناسب است.

 

 

شال و کلاه

 

 

رنگ: می­توانید کلاه خود را با شال و پالتو یا دستکش و یا هر لباس دیگری که پوشیده اید ست کنید. اگر لباستان طرح دار است کلاه ساده و اگر کلاه طرح دار دارید لباس خود را ساده انتخاب کنید.