لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

5 مدل مختلف کیف زنانه

 

5 مدل مختلف کیف زنانه که هر خانومی به آن نیاز دارد

یکی از مهمترین لوازم جانبی که هر خانمی به آن نیاز دارد کیف دستی زنانه (purse) می باشد . ولی در مراسم و مناسبت های مختلف همیشه باید از کیف دستی مناسب آن مراسم استفاده کرد. مطابق سایز ، جنس و رنگبندی کیف های زنانه باید از آن ها در محل های مناسب خود استفاده کرد. در این مطلب ما سعی داریم که چند مدل مختلف کیف زنانه را به شما معرفی کنیم که هر خانمی باید در کمد خود داشته باشد .

 

مدل کلاچ بگ

شما یک کیف زنانه دستی نیاز خواهید داشت که بتوانید آن را با شوار جین و کفش پاشنه بلند استفاده کنید.  این کیف مناسب عروسی و مهمانی های مختلف می باشد .

کارشناس مد و لباس اظهار کرده اند که کیف دستی با رنگ خنثی نقره یا فیروزه ای و یا طلایی استایل و سبک ظریفی به استایل شما می دهد .در موقع خرید این کیف دستی مدل clutch bag لازم است که مطمئن شوید که کیف شما بند مچ داشته باشد تا لازم نباشد آنرا در زیر بغل خود بفشارید . اگر کیف دستی مدل کلاچ بگ شما یک چرم به رنگ روشن باشد برای مصارف روزانه و عادی نیز می تواند خیلی مفید باشد .

بهترین اندازه برای این کیف سایز 20 سانتی متر در طول آن است .

برخی خانم ها کیف دستی مدل کلاچ بگ خود را خیلی کوچک انتخاب می کنند که حتی برای گذاشتن لوازم آرایش و لوازم ضروری به مشکل می خورند .

 

 

 

 

کیف دستی مدل tote

 

 

اگر نمیخواهید یک کیف زنانه بی ارزش از جنس پارچه و خیلی بدقواره که از شانه شما آویزان می شود داشته باشید سعی کنید کیفی خریداری کنید که بعد از یک مدت خود را شل و ول نکند .

کیف دستی چرم به راحتی امکان ست شدن با هر لباسی را دارند و از نشستن غبار بر روی آن جلوگیری می کند . در خرید این کیف به بند های آن توجه کنید که بند های محکم داشته باشد تا بعد از حمل وسایل سنگین ، شکل و فرم خود را از دست ندهد .

به طول بند این کیف نیز توجه کنید چون هنگام در دست گرفتن آن ممکن است که به زمین برخورد کند .

 

دیگر کیف دوشی زنانه ، کراس بادی cross body  می باشد

 

مدل بدون لوگوی این کیف بهترین نوع این کیف زنانه است که جنس آن چرم می باشد بهتر است که از خرید مدل مخمل و پنبه این مدل کیف خود داری کنید به دلیل آنکه این دو جنس برای کیف دوام زیادی ندارند و لکه ها را واضح نشان می دهد .

سعی کنید یک کیف مستطیل شکل که اندازه مناسبی داشته باشد را به جای یک کیف خورجینی و بدقواره انتخاب کنید تا بتوانید آن را به راحتی حمل کنید . کیف کراس بادی معمولا باید به اندازه یک لباس اضافه و سایر لوازم مانند لوازم آرایش برای یک سفر کوتاه فضای کافی در خود داشته باشد

 

 

 

 

 

 

کیف دستی مدل کراس بادی cross body کوچک زنانه

 

این مدل کیف به عنوان یک لوازم جانبی به حساب می آید که معمولا مکمل سایر لباس های شما می باشد این کیف به صورت آویز و مورب روی بدن پوشیده می شود.

سعی کنید جنس چرم و کم وزن را برای این کیف انتخاب کنید که طول عمر آن بیشتر شود. اندازه این کیف نباید بزرگتر از یک دی وی دی باشد و روی بخش منحنی شما بنشیند. استفاده از بندهای نامناسب باعث لیز خوردن این کیف ها می شود پس هنگام خرید به بند های آن توجه کنید .

 

 

 

 

کیف دوشی زنانه مدل ساک دستی

برای سفر های کوتاه و باشگاه رفتن به یک کیف نایلونی نیاز دارید که خیلی راحت پاره نشود . و در عین حال انعطاف پذیر باشد که بتوانید آن را در کمد بگذارید . و همینطور باید تا حدی نرم باشد که درچمدان شما جا شود . و علاوها بر این به اندازه بزرگ و جادار باشد که بتوان یک سوغاتی و یا لباس برای عوض کردن لباس در یک باشگاه ورزشی مخصوص خانوم ها را داشته باشد . ترجیحا بهتر است که این کیف بند های جداشنی و تنظیم پذیر داشته باشند تا بتوان به انواع مختلف آن را پوشید و آویزان کرد .سایز این کیف باید به اندازه ای باشد که یک لباس ، یک جفت کفش ، پیژامه و لوازم آرایش را به راحتی در خود جا بدهد .