لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

خرید اینترنتی شال و کلاه دخترانه

مزایای خرید اینترنتی شال و کلاه

اینترنت، انقلابی در روش خرید کردن به پا کرده است، به دلیل تعداد بی شمار مزایا و امتیازات آن .امروزه تعداد افراد بیشتر و بیشتری ترجیح می دهند که وسایل مورد نیاز خود را از طریق اینترنت خریداری کنند به دلیل راحتی بسیار بیشتر آن نسبت به خرید حضوری. دلایلی که باعث می شود مردم روز به روز بیشتر به خرید از طرق اینترنت علاقه مند شوند چه هستند و چرا انقدر محبوب هستند؟ در زیر 10 مورد از برترین دلایل خرید اینترنتی گفته شده است.

1- راحتی و سادگی آن

  سادگی خرید اینترنتی بزرگترین و برترین امتیاز آن است. کجا دیگر می توانید که حتی در ساعات پایانی شب به    راحتی خرید کنید در حالی که لباس راحتی بر تن دارید؟  مجبور نیستید که در هیچ صفی منتظر بمانید یا اینکه دنبال صندوقدار و فروشنده ها بگردید که به شما در خریدتان کمک کنند. و شما می توانید که در عرض چند دقیقه خریدتان را انجام بدهید . خرید اینترنتی به ما این امکان را می دهند که بتوانیم در طول 24 ساعت شبانه روز خرید خود را انجام دهیم و مشکلات مربوط به خرید را تجربه نکنیم.  هیچ جای دیگری بهتر از سایت های مجاز نیست که بتوانید به راحتی اطلاعات مربوط به خرید را بدست آورید که به فورا برای شما در دسترس هستند، به محض اینکه پرداخت انجام می شود. و همینطور قابلیت پست و ارسال موارد آنلاین خریداری شده، نیاز به هر گونه مواد فیزیکی را نیز حذف می کنند، که این مسأله به محیط زیست کمک می کند.

2-قیمت های بهتر

معاملات ارزان و قیمت های مناسب در خرید های اینترنتی در دسترس هستند. به جهت آنکه محصولات مستقیما از طرف تولید کننده و یا فروشنده به دست شما می رسند بدون دخالت فرد سوم یا دلال. به علاوه . این روش آسانتر است تا قیمت ها را با هم مقایسه کنید و یک معامله ایده آل انجام دهید.

همینطور بسیاری از سایت ها کوپن های تخفیف و همینطور امکان باز پرداخت هزینه را فراهم کرده اند. نه تنها قیمت های بهتر در این سایت ها فراهم است بلکه بعضا شما مالیات بر ارزش افزوده برای محصول پرداخت نمی کنید. زیرا فقط فروشگاه هایی باید مالیات بپردازند که یک فروشگاه فیزیکی داشته باشند و اگر سایت ها فروشگاهی نداشته باشند مجبور به پرداخت مالیات نیستند. و همینطور هزینه مربوط به سوخت خودرو و پارکینگ هم پرداخت نمی کنید.

 3 – تنوع بیشتر

انتخاب های که می توانید در سایت های اینترنتی داشته باشید بی نظیر هستند. شما تقریبا می توانید هر برند و همه نوع طرح از کالایی که قصد خرید آن را دارید پیدا کنید. شما می توانید آخرین و به روز ترین محصولات تولید شده را بدون پرداخت هزینه گشت و گذار در خیابان ها و فروشگاه های مختلف برای پیدا کردن خوش استایل ترین و بهترین طرح و برند برای کالای مورد نظر خودتان جستجو کنید. شما می توانید از فروشگاه ها و خرده فروش هایی که در یک شهر و استان دیگری نیز هستند خرید کنید. یک مجموعه گسترده از از رنگ ها و اندازه های مختلف را شما می توانید پیدا کنید که مورد سلیقه شما باشند و حتی باعث می شود انتخاب کردن از بین آنها برای شما مشکل باشد. و دیگر مجبور نخواهید بود که مغازه زیادی را برای پیدا کردن سایز و رنگ مورد نظر خودتان را بگردید. 

بعضی از فروشگاه ها حتی سفارشاتی را قبول می کنند که در انبارشان موجود نیست و بلافاصله بعد از رسیدن محصول آن خرید را تحویل مشتری می دهند.

4 - از طرق خرید آنلاین شما می توانید کادوها را به راحتی ارسال کنید.

از این طریق ارسال کادو برای خویشاوندان و دوستان بسیار راحت تر است. مهم نیست که آنها کجا زندگی میکنند. همه کارهای مربوط به بسته بندی و ارسال کالا برای شما انجام می شود. بعضی فروشگاه ها حتی کالای خریداری شده را کادو پیچ می کنند. دیگر لازم نیست که فاصله زیاد را بهانه ای قرار بدهید برای نفرستادن کادو برای مراسم تولد، عروسی،سالگرد ازدواج و روز ولنتاین، به دوستان و آشنایانتان . 

5- کنترل بیشتر

اکثر مواقع ، هنگام خرید یک محصول، ما می خواهیم که زمان بیشتری را برای سنجیدن و فکر کردن به اینکه چه انتخابی انجام دهیم صرف کنیم تا بعدا پشیمان نشویم از این انتخابی که انجام داده ایم. از طریق اینترنت شما میتوانید به هر اندازه که لازم است برای انتخاب محصول وقت بگذارید و اجازه نمی دهید که فروشنده به شما تحمیل کند که چه انتخابی انجام دهید.

6 - اجتناب از شلوغی و ازدحام

در بیشتر مواقع اکثر افراد مایل نیستند که در شلوغی و ازدحام یک خرید انجام بدهند . مخصوصا در شلوغی های آخر هفته و نزدیک سال نو. این شلوغی ها برای هر کسی سر درد آور و آزار دهنده است . بعضا گیر افتادن در شلوغی و ازدحام ما را مجبور میکند که با عجله و شتابزده خرید خود را انجام دهیم . که اگر اینترنتی خرید خود را انجام دهید از این شلوغی ها می توانید اجتناب کنید و لازم نیست برای پیدا کردن جای پارک با کسی جروبحث  کنید و اذیت شوید. 

7- مقایسه آسان قیمت و کیفیت محصول

مقایسه و جستجوی محصولات برای قیمت و کیفیتشان از طریق اینترنت بسیار آسانتر است. مثلا شما می توانید در بخش نظرات کاربران، نظرات سایر مصرف کنندگان را بررسی کنید و همه امکانات آن محصول را بسنجید .

8 – تحمیل خرید انجام نمی شود.

در بعضی مواقع ما خریدی را انجام می دهیم که در واقع ما نیازی به آن نداشتیم . همش بخاطر این بوده که فروشنده مغازه به ما فشار آورده که آن محصول را بخریم و ما را در تنگنا قرار داده بود. فروشندگان همیشه از همه مهارتشان استفاده می کنند که مارا مجبور کنند که از آنها خرید کنیم.

9- شما می توانید موارد استفاده شده و دست دوم را با قیمت پایین تر بخرید .

  فروشگاه های اینترنتی به ما این امکان را می دهند که به لیستی از محصولات کهنه و دست دوم دسترسی داشته باشیم که قیمت بسیار ارزانتری دارند. اگر چیزهای آنتیک می خواهید بخرید هیچ جایی بهتر از اینترنت نیست.

10 – احتیاط و مراقبت در هنگام خرید از طریق اینترنت آسانتر است.

بعضی چیزها بهتر است که در خلوت و در خانه انجام شود . خریدهای اینترنتی به ما این امکان را می دهند که ما بتوانیم با مراقبت و احتیاط بیشتری خرید خود را انجام دهیم. به طور مثال هنگام خرید لباس زیر و غیره . این  خرید اینترنتی به ما این امکان را می دهد که بدون هیچ شرمندگی و بدون اینکه از طرف دیگران قضاوت بشویم خرید خود را انجام دهیم .