لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

خرید اینترنتی شومیز

چگونه بتوانیم از طریق اینترنت شومیز زنانه بخریم که برای ما اندازه و مناسب باشد ؟

خرید اینترنتی شومیز، چه از یک فروشگاه بزرگ اینترنتی خرید کنیم چه از یک فروشگاه کوچک همیشه کار پیچیده و دشواری است . و همیشه موجب نگرانی می شود که خرید یک لباس که از نزدیک ندیده ایم آیا برای ما اندازه و مناسب است؟ و اگر این لباس اندازه ما نشود ما پول مان را بیخودی هدر داده ایم . در اینجا به چند توصیه اشاره می کنیم که هرگز همچین مشکلی ایجاد برای شما نشود . ما آدم های زیادی نمی شناسیم که علاقه مند به خرید اینترنتی باشند. و نباید نگران این موضوع بود . اگر شما این توانایی وشناخت لازم برای خرید اینترنتی را داشته باشید به شما کمک می کند که بتوانید استایل و تیپ شخصی خود را بهبود ببخشید و لباس های بهتری بر تن کنید، و همینطور استرس و نگرانی که از خرید اینترنتی دارید را برطرف می کند. این طبیعی است که مردم زیادی به این که بتوانند اینترنتی خرید کنند گرایش داشته باشند چون به هرحال بسیار آسان تر است . ولی خب همیشه این نگرانی وجود دارد که شما آنچه را که خریده اید را دوباره برگردانید به دلیل اینکه آن لباس مناسب و اندازه شما نیست . خب بلاخره از آنجایی که هیچ اتاق پرو لباسی در سایت های اینترنتی نیست ما نمی توانیم کاری کنیم که شما هرگز نخواهید که لباس خریداری کرده را پس بدهید یا تعویض کنید . ولی با کمی برنامه ریزی و توصیه خرید اینترنتی درست می توانیم این اتفاق را به حداقل شکل ممکن برسانیم .

 

همیشه سایز دقیق بدن خود را بدانید و آن را به روز نگه دارید .

اولین و شاید مهم ترین نکته ای که شما می توانید انجام دهید قبل از اینکه واقعا هزینه ای صرف خرید اینترنتی شومیز مختلف با همدیگر تفاوت دارد . مثلا سایز 10 یک فروشگاه سایز 8 یک فروشگاه دیگر است . سایزهای اعلام شده بر روی برچسب ها معمولا بیهوده هستند و باعث گیج شدن خریدار می شوند.اگرچه تمام هدف سایزها و اینچ ها دادن یک نوع استاندارد به مشتری ها است . ولی تعریف سایز برای یک تولید کننده با یک تولید کننده دیگر متفاوت است. بهترین راهی که شما می توانید اینجا برای جلوگیری از این مشکل انجام دهید این است که از یک نفر دیگر که در این کار تخصص دارد درخواست کنید تا برای شما اندازه درست بدنتان را در حالی که صاف و معمولی ایستاده اید بگیرد . اگر امکانش را دارید ، به فروشگاه لباس یا خیاطی بروید ( من می دانم ، تمام قصد ما از خرید اینترنتی این است که رفتن به فروشگاه لباس خودداری کنیم ولی حداقل یک بار این کار را انجام دهید ضرری ندارد) این کار به شما کمک می کند که مقیاس درست بدنتان را توسط کسی که در این کار تخصص دارد بدانید و دیگر اشتباهی در آن صورت نگیرد. مخصوصا برای اندازه دور سینه که بسیار سخت و مهم است در انتخاب سایز درست واگر شما تنها باشید این کار بسیار سخت تر است. یک خیاط حرفه ای بسیار میتواند مفید و کمک رسان باشد در این امر. و شما می توانید به اندازه مشخص شده از طرف خیاط اطمینان کنید و آن ها ذخیره کنید به محض داشتن این اطلاعات درست از سایز بدنتان شما آماده برای خرید آنلاین هستید  

 

همیشه به جدول سایز بندی های فروشگاه ها توجه کنید و سایز درست را برای خود انتخاب کنید.

زمانی که شما اندازه و سایز بدن خود را می دانید ، جداول سایز می توانند بهترین دوست شما باشند. و میتوانید سایز مناسب خود را مطابق اطلاعات آن انتخاب کنید. اگر شما برای مدتی است که از فروشگاه های اینترنتی خرید میکنید کاملا با این جدول آشنا هستید . برخی فروشگاه طیف گسترده ای از سایز بندی های درست و دقیق برای تمام چیز هایی که شما قصد خرید آن را دارید ارائه می دهند. و شما قبل از خرید باید یه نگاه اجمالی به آن بندازید .و همینطور آنها اطمینان می دهند که تمام چیزهایی که شما از آنها خریداری می کنید مطابق با آن چیزی است که شما سفارش داده اید و اندازه شما می شود. اگر مناسب بودن یک لباس برای شما بسیار مهم است شما ملازم است بدانید که آیا فروشگاه مورد علاقه شما محصولات خودشان را از لحاظ سایز گارانتی می کنند یا نه .  هر فروشگاه لباس ها و محصولاتی با طرح ها و برند های مختلف می فروشند پس به یاد داشته باشید جدول سایز برای یک محصول ممکن است برای محصول دیگری صدق نکند. پس برای هر محصول به طور جداگانه به جدول سایز آن نگاه کنید. و همینطور به جدول نظرات سایر خریداران می توانید توجه کنید اگر این امکان در سایت فراهم شده باشد. اگر شما این موارد را رعایت کنید لازم نمی بینید که بخواهید دوباره آن لباس های  خریداری شده را به علت اندازه نبودن یا نا مناسب بودن برگردانید.

از تمام برند ها، و فروشگاه ها و طراحانی که قبلا از آن خرید کرده اید .

 

شما می توانید سایت هایی پیدا کنید که همه چیز از کفش تا کلاه و شال گردن و کیف و غیره می فروشند. به محض این که شما به جدول سایز بندی های آن ها نگاه کردید و و محصولاتی پیدا کردید که اندازه شما باشند شما می توانید یک خرید خوب انجام دهید . و یک یادداشت تهیه کنید از تجربه خریدتان و کیفیت محصول و همینطور میزان رضایت خودتان از آن محصول خریداری شده تا اگر لازم دید دوباره برای خرید های دیگرتان این یادداشت ها را باهم مقایسه کنید . یادداشت کردن این موارد راجع به تجربه خریدتان ممکن است به نظر احمقانه بیاید. اما همیشه هنگام مواجه با یک برند یک استایل و سبک کاری این یادداشت ها کمک می کند که شما آن را به راحتی مجددا پیدا کنید . و شما می دانید که همیشه چه نوع استایلی را متناسب با محصولات چه برندی  برای خود انتخاب کنید . اینگونه همیشه از خرید خود اطمینان دارید و بدون ترس و استرس خرید خود را انجام می دهید.

 

خرید اینترنتی شومیز و سایر محصولات    

 اگر شما همیشه می خواهید واقعا مطمئن باشید ازاینکه یک خرید مناسب و متناسب با بدنتان داشته باشید. بهترین راه این است که یک خرید سفارشی انجام دهید. اینگونه دیگر جای نگرانی از خرید باقی نخواهد ماند. ولی بسیار مهم است که شما اندازه کاملا درست از سایز قسمت های مختلف بدنتان بدهید . و شما به راحتی و بدون ترس می توانید آن لباسی که سفارش داده اید را پس بدهید اگر آنطور که شما خواسته بودید نباشد. و می توانید توقع داشته باشید که دقیقا آنچه که در ذهن شما قرار دارد را تحویل بگیرید. آن را به راحتی درب منزل تحویل بگیرید