لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

بلوز زنانه

 

تی شرت های زنانه در حال محبوب تر شدن هستند

تی شرت ها از اولین روزی که معرفی شده اند راه زیادی را طی کرده اند. در اوایل آمدن این مدل بلوز زنانه، تی شرت ها به عنوان یک لباسی که زیر مانتو و سایر لباس های پوشیده می شده است بودند و صرفاً به گونه ای طراحی می شده اند که باید انتهای آن را داخل شلوار می کردیم.

 

شکل اصلی تی شرت و شومیزهای زنانه

شکل اصلی اینگونه لباس ها اساساً به شکل حرف T انگلیسی می باشد، که نام این نوع لباس هم از شکل اصلی آن برگرفته شده است و شامل استایل ها و انواع متفاوت زیادی است . که مدل های طراحی شده مخصوص بانوان شامل مجموعه گسترده ای از انواع و استایل های گوناگون می باشد. از زمانی که بانوان و دختران جوان پی به این موضوع برده اند که با پوشیدن این مدل تی شرت های زنانه بسیار شیک تر و زیباتر به نظر می رسند ، این گونه تی شرت های زنانه از محبوبیت چشمگیر و شهرت بسیاری برخوردار شدند. تفاوت عمده و اساسی بین تی شرت های مردانه و تی شرت های طراحی شده مخصوص بانوان این است که تی شرت های زنانه به نوعی طراحی شده اند که کاملا اندازه و مناسب بدن خانوم ها مطابق با برآمدگی های بدنشان باشند. تی شرت هایی که مخصوص بانوان طراحی شده اند مناسب بدن خانوم ها بریده و طراحی شده اند و با ظرافت خاصی قسمت های مختلف آن به همدیگر دوخته شده اند که کاملا سازگار با فرم بدن خانوم ها باشد و این مدل تی شرت های زنانه در مقایسه با تی شرت های مخصوص آقایان که یک شکل جعبه ای دارند بسیار بیشتر برازنده و مناسب بانوان هستند.

نحوه برش دهی و دوخت ودوز یک تی شرت زنانه بسیار مهم و با اهمیت به دلیل اینکه این قسمت از طراحی بلوز زنانه و  تی شرت در فیت و سازگار بودن با بدن بانوان بسیار تعیین کننده است و نقش مهمی دارد.

تی شرت های مردانه برای بدن آقایان بسیار مناسب طراحی شده ند مگر آنکه شخصی بسیار چاق باشد و در بعضی مدل ها قسمت پایین تی شرت طوری برش داده شده است که باید داخل شلوار قرار داده شود. و خانوم ها اغلب بعد از پوشیدن یک تی شرت مردانه احساس می کنند که این تی شرت در قسمت دور سینه بسیار تنگ و اذیت کننده است . و به منظور خرید یک تی شرت که در این قسمت اندازه و مناسب بدن خانوم ها باشد اکثر خانوم ها لباس های سایز بزرگ و بزرگتر از سایز بدنشان می خرند. که منجر می شود که این تی شرت در قسمت شانه ها بسیار بزرگ و آویزان شده نشان داده شود و در واقع خیلی بد فرم به در قمست شانه ها و همینطور در دور پهلوها نشان داده شود.

تی شرت ها زنانه معمولا طوری طراحی می شوند قسمت بالاتنه بدن بانوان را کاملا به طور مناسب پوشش بدهد و همینطور در قسمت شانه ها درز لباس دقیقا در جای درست قرار بگیرد و آویزان نشود و لباس به شانه بچسبد .

و از آنجایی که ای تی شرت زنانه در بدن خانوم ها در تمام قسمت ها کاملا فیت و اندازه است ، خانوم ها با پوشیدن این تی شرت ها احساس بهتر و زیباتری دارند. در واقع هر کسی در لباسی که کاملا مناسب و سازگار با فرم بدنش باشد زیباتر وجذاب به نظر می رسد. و لباس هایی که در بعضی قسمت ها بسیار گشاد و آویزان است با فرم هیکل هیچکس سازگار و فیت نیست.

 

طراحی تی شرت و شومیز های زنانه

بعضی از بلوز زنانه طوری طراحی شده اند که کمی گشاد باشد تا کاملا به بدن نچسبد . اینکه شما یک لباس تنگ و جذب بدن انتخاب کنید یا یک لباس جادار و گشاد تر که کاملا به بدن نچسبد کاملا بستگی به نظر و ترجیح شما دارد وو یک سلیقه کاملا شخصی است. اما به طور کلی می توان گفت که یک پیراهن یا تی شرت زنانه جذب بدن و تنگ تر برای کسانی که فرم بدن و هیکل مناسبی دارند جذاب تر است و برای این گونه افراد مناسب تر است . و غالبا افرادی که کمی اضافه وزن دارند متوجه این موضوع می شوند که لباس های که برای بدن آنها جذب بدن است و کاملا به بدنشان می چسبد، معایب و برآمدگی های زیر پهلو ها را به وضوح نشان می دهد توجه دیگران را به قسمت هایی از بدن که چربی بیشتری در آن مناطق جمع شده است جلب می کند.

تی شرت هایی که مخصوص بانوان طراحی می شود معمولا آستین های کوتاه تری نسبت به مدل مردانه آن دارد. تی شرت های زنانه اغلب آستین های شیک و جذاب تری دارند نسبت به تی شرت های مردانه که آستین هایی پهن ، بزرگ و سنتی که معمولا تا نزدیکای آرنج می رسند. خانوم ها هنگام خرید یک تی شرت و بلوز زنانه با تنوع گسترده ای در طراحی های مختلف تی شرت در قسمت های مختلف مانند آستین ها و یقه ها و همینطور در رنگ بندی آن مواجه می شوند.

یقه تی شرت های زنانه اغلب باریک تر و نازک تر نسبت به تی شرت های مردانه است که معمولا یقه ای با قطری در حدود یک سوم تا یک چهارم نسبت به یقه تی شرت ها مردانه دارند. این فرم طراحی یقه در تی شرت های زنانه باعث می شود که تی شرت ظریف تر و زنانه تر به نظر برسد.

معمولا تی شرت های زنانه شکلی مانند حرف  v انگلیسی دارند به جای یقه های منحنی شکل مرسوم در سایر مدل ها .

آن دسته از خانوم های که معمولا عادت دارند که مدل تی شرت های مردانه بپوشند این نکته بسیار با اهمیت است که تی شرت ها مناسب خانوم ها اغلب اندازه کوچکتر نسبت به مدل مردانه آن دارند. تی شرت هایی زنانه با سایز بزرگ (large) برابری می کند با سای متوسط (medium) در تی شرت ها ی مردانه ، و یک خانومی که تی شرت مردانه در سایز متوسط می پوشیده ممکن است متوجه شود که یک تی شرت مدل زنانه با سایز بزرگ برایش بسیار مناسب تر است. و تی شرت هایی که جنس پنبه یا کاموا هستن پس از شسته شدن ممکن است آب رفته و کوچک شوند ، پس اگ رقصد خرید یک لباس با جنس صد در صد پنه یا کاموا دارید فکر خوبی است که کمی سایز بزرگ تر بگیرید که پس از آب رفتن برایتان بیش از حد کوچک نشود. البته لباس هایی که از جنس ترکیبی

 پلی استر – پنبه تولید شده اند همیچین مشکلی ندارند

البته همان طور که می دانید یک یاز برجسته ترین و مهم ترین ویژگی های تی شرت ها چه در مدل زنانه چه در مدل مردانه این است در طراحی انواع مختلف آن و ثبت طرح ها و شکل های مختلف بر روی آن هیچ محدودیتی وجود ندارد می توان بی شمار طرح و رنگ و شکل های مختلف داشته باشند.

که البته طرح های حک شده در تی شرت ها و بلوز زنانه می تواند بسیار ظریف و زیبا باشد که به تی شرت، شکل زنانه بیشتری بدهد و مشخصه منحصر به فرد خود را ابراز کند .