لوگو سایت خریدباکس
سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 150000 هزار تومان در شهرستان

به چه مواردی هنگام خرید یک کیف چرم توجه کنیم

در این جا چند نمونه از مواردی که شما هنگام  خرید کیف زنانه چرم موجود در بازار باید در نظر بگیرید بیان شده :

جنس چرم کیف

البته برای یک کیف چرم اولین چیزی که باید مورد توجه قرار دهید خود جنس چرم مورد استفاده شده در کیف است . در صورتی که یک چرم واقعی باشد.

3 نوع چرم متفاوت داریم ، دانه چرم لایه بالایی ، دانه چرم کامل ، دانه چرم ، دانه چرم شکافته شده .

اولین نوع چرم - دانه چرم لایه بالایی

این نوع چرم با فرستادن یک قطعه پارچه چرم و سپس دوختن آن به لایه پایینی کیف ساخته می شود . در این نوع چرم فقط در لایه بالایی کیف از جنس چرم استفاده شده که یه سطح کم عمقی است . این نوع چرم به شما کمک میکند که از هرگونه نقص و آسیب پذیری در سطح رویه کیف خلاص بشوید و به کیف یک جلوه جلا داده شده بدهد . این نوع چرم نازک و سست است و به نظر پلاستیک می رسد .و همچنین نازک تر و ماندگاری کمتری نسبت به جنس چرم کامل دارد . این نوع چرم بسیار رایج و مرسوم است که برای بسیاری از کیف ها استفاده می شود . شما می توانید محصولات زیادی را که از این جنس چرم ساخته شده اند با قیمت مناسب خریداری کنید .

نوع دیگر چرم - چرم کامل است در این نوع چرم شما می توانید حفره ها و چروک های روی سطح چرم را ببنید.

این نوع چرم طبیعی تر و مقاوم تر است و باعث می شود قسمت هایی از کیف که از این جنس چرم ساخته شده است برای مدت طولانی ماندگار و سالم بماند .

دیگر لازم نیست که ذکر کنیم که کیف های دیگر جلوه و خوش استایلی این نوع کیف هایی که با جنس چرم کامل ساخته شده اند را ندارند .این نوع چرم گران قیمت ترین نوع چرم است . گرچه به مراقبت و نگه داری بیشتری نیاز دارد. شما باید از کرم نگه داری خاصی برای جلا  دادن به این نوع هر از چند گاهی است کنید .

آخرین نوع جنس چرم - چرم شکافته شده است در این نوع جنس چرم یک لایه چرم نازک در قسمت زیرین کیف استفاده شده که پنهان است . این نوع چرم ارزانترین نوع چرم است . این نوع چرم طرح و استایل خوبی در سطح کیف نسبت به نوع چرم کامل ندارد و همینطور دوام و هواگیری خوبی نسبت به چرم کامل ندارد . و عرق می کند چون حفره برای ورود هوا ندارد.  البته تعداد زیاد از افراد هستند که طرفدار این نوع چرم هستند به دلیل استایل نسبتا خوب و تنوع زیاد رنگ ها و همچنین ارزانتر بودن آن .

بیاد داشته باشید که شما می توانید انتخاب های متعددی از چرم حیوانات مختلف مانند گاو و پوست تمساح داشته باشید. چرم پوست گاو در بالا مطرح شده است . برای چرم تمساح ، می توان گفت که این نوع چرم ها طرح منحصر به فردی دارد و همچنین استادکاری ظریف و فوق العاده ای روی آن انجام شده است و البته قیمت افزوده بیشتری نسبت به چرم گاو دارد .

 نوع ساختار چرم کیف

تقریبا همانند نوع جنس چرم ، در اینجا هم دو نوع ساختار اصلی برای کیف وجود دارد. که دو نوع لبه چرخانده شده و لبه بریده شده هستند . با ساختار لبه چرخانده شده لبه کیف تا حدودی نازک است .

قبل از دوخته شدن لبه آن چرخانده شده از طرف دیگر. ساختار لبه بریده شده به این معنی است که لبه کیف چرم قبل از دوخته شدن بریده شده و بعد از آن به قالب کیفه متصل شده است .

لبه چرخانیده شده یک انتخاب خوب است اگر شما کیفی می خواهید که هم ظاهر خوبی داشته باشد و هم ماندگارتر باشد . تنها مشکل این نوع کیف ها این است که این نوع کیف ها کمی گرانتر هستند .

استاد کاری یا کار دست روی کیف

کار دست و استادکاری که رو کیف انجام شده می تواند از چند ناحیه دیده شود .اول، شما باید خط دوخت روی کیف را ببینید . اگر یک کیف به خوبی و با کیفیت روی آن کار شده باشد ،تمام خط دوخت در وسط و صاف و منظم قرار گرفته اند و از لحاظ دیگر در یک کار ضعیف خط دوخت کج کوله است .

و نکته دیگری که باید مورد توجه قرار داد واژگونگی و قابلیت برگشت کیف است. یک کیف خوب وبا کیفیت قابلیت برگشت باریکی دارد و یک کیف بی کیفیت یک قابلیت برگشت پهن و وسیعی دارد. مطمئن شوید وقتی که نوک انگشتتان را در لبه ها داخل می کنید هیچی شکافی در آن نباشد .

آخرین چیزی که باید به آن توجه  کنید از لحاظ ساختاری گوشه های آن است، در کیفی که شما می خواهید بخرید باید گوشه دوخته شده اش گرد باشد و اگر گوشه های کیف زاویه دار دوخته شده باشد از خرید آن خودداری کنید . چروک شدن از اتوی داغ دیگر نشانه خوبی است یک کیف خوب و با کیفیت دارد.

رنگ در انتخاب کیف

رنگ کیف شما به میزان زیادی تطبیق پذیری کیف شما را مشخص می کند . اگر شما کیفی را برای تمام مراسم ها و همینطور با اکثر لباس هایتان میخواهید شما باید یک رنگ کلاسیک قهوه ای یا مشکی را انتخاب کنید . کیف های رنگارنگ را انتخاب نکنید کیف های یک رنگ ساده بهترین انتخاب هستند .