سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در شهرستان

توصیه های کیف زنانه مارک دار

کیف امروزه یکی از مهمترین لوازم جانبی هم برای مردان و هم زنان است . کیف زنانه یک وسیله جانبی پر کاربرد است که هم به سازماندهی و چیدن کارت ها و اسکناس های شما کمک می کند و هم استایل ظاهری شما را بهبود می بخشد . با انواع  مدل و طراحی مختلفی که در بازار وجود دارد . من مطمئنم که این زمان زیادی از شما میگیرد که کیفی را پیدا کنید که هم با استایل شما سازگار باشد و هم نیازهای شما را برطرف کند .

همچنین حمل کردن کیف به راحتی عامل دیگری است که نیاز دارید که موقع خرید یک کیف در نظر بگیرد .تنها زمانی میتوانید ارزش کیف تان را حداکثر کنید که شما بدانید چطور میتوانید از کیفتان به درستی و عاقلانه استفاده کنید .

دیگر لازم نیست جستجو کنید، در اینجا چند نکته کلیدی برای حمل کردن درست کیف تان است که شما باید بدانید .

 

1 - آنچه را که می خواهید درون کیف تان حمل کنید انتخاب کنید .

مهم نیست که کیف تان چقدر بزرگ و جادار است. شما همیشه باید چیزاهایی رو که باید درون کیف تان حمل کنید را محدود کنید . اگر شما تعداد زیادی کارت اعتباری و اسکناس درون کیفتان بگذارید. کیف تان در نهایت چاق و برآمده به نظر می رسد . وچقدر زشت می شود، به خصوص زمانی که میخواهید آن را به زور درون جیب یا کیف دستی تان بگذارید . برآمدگی به وجود آمده در کیفتان باعث میشود که شما شخص شیک پوشی جلوه نکنید. و در خصوص کیف های پول برای آقایان هم این موضوع صادق است. وقتی که کیف تان بزرگ باشد گذاشتن و جا دادن آن درون جیب شلوار بسیار سخت می شود.

اگر شما کارت ها و اسکناس های زیاد و لوازم اضافی و غیر ضروری زیادی درون کیفتان بیش از حد ظرفیت جاساز کنید ، به مرور زمان کیفتان کش می آید و به ساختار کلی کیف تان آسیب می زند .

و همچنین اگر شما وسایل زیادی درون کیف تان بگذارید ،مطمئنا زمان زیادی طول می کشد تا دنبال چیزی که میخواهید درون کیفتان  بگردید .

و قصد شما از خرید کیف، که مرتب کردن لوازم تان و شیک نشان دادن شما بوده اکنون به نتیجه عکس رسیده و کاملا شما را نامرتب و بد استایل نشان می دهد .

حالا نگاهی به تمام وسایلی که درون کیف تان است بندازید .یادتان باشد که به تمام جیب ها نگاه بندازید.

 - تمام قبض های قدیمی و کارتها منقضی شده را دور بریزید . من عادت دارم که تمام رسیدها را نگه دارم در صورتی که من نیاز داشته باشم چیزی را برگردانم.من همه آنها را یک یا دو هفته یک بار پاکسازی می کنم.

- تمام کارت های امنیتی اجتماعی خود را جای دیگری ذخیره سازی کنید .

- این ریسک زیادی دارد که یک دزد شماره کارت امنیتی شمارا بداند .سعی کنید که این شماره ها و رمز های امنیتی را حفظ کنید.

- اگه کارت های تجاری زیادی دارید . به فکر خرید یک پوشه چرم مخصوص کارتهای اعتباری باشید.

- هر یادداشتی که دیگر نیاز ندارید را دور بریزید .

 

حالا چیزهایی که شما باید در کیفتان نگه دارید .

  • Id کارتتان ، گواهی نامه و کارت خدمات درمانی
  • 1 یا 2 کارت اعتباری درون کیفتان نگه دارید .کارت های اعتباری تان را همینطور درون کیفتان رها نکنید .  تصور کنید که اگر کیف تان را گم کردید ،شما یک کارتی میخواهید بتوانید با آن پرداخت کنید.به علاوه زمان زیادی طول می کشد که بانک های مختلف زنگ بزنید و تمام کارت هایتان را باطل کنید .
  • مقدار کمی پول نقد حمل کنید ، امروزه زمان زیادی طول نمی کشد که دستگاه عابر بانک پیدا کنید .علاوه بر این شما نمیخواهید وقتی که کیف تان گم شد پول زیادی را از دست بدهید.درسته؟
  • هر چند وقت یک بار یادتان باشد که کیفتان را مرتب کنید به منظور دور ریختن تمام قبض های اضافه و کارت های اعتباری منقضی شده.

 

2 - تمام وسایلتان را درون کیف تان مطابق آنچه که نیاز دارید مرتب و سازماندهی کنید.

بعد از اینکه تصمیم گرفتید کدام وسایلتان را درون کیف تان نگه دارید .زمان آن رسیده که آنها را مرتب ساز کنید . کارت های شناسایی باید در قسمت مخصوص به خود جای بگیرند. کارت های اعتباری درون شکاف کارتهای اعتباری و اسکناس ها در قسمت مخصوص خود . و سکه ها در جیب سکه ها . وقتی تمام چیزها را درون کیفتان مرتب سازی کردید . بیرون کشیدن آنچه که به آن نیاز دارید برای شما آسانتر میشود.مخصوصا وقتی که عجله دارید .

تمام آیتم ها را بر روی یک میز بچنید و آنها را به قسمت های جداگانه تقسیم کنید.

و کارت های اعتباری و سایر کارت ها را به کیف برگردانید.

آن کارتی که شما بیشتر به آن نیاز دارید باید در قسمت جلو باشد وی در قسمتی که دسترسی به آن آسان است .

در مورد کیف پول ها، اسکناس ها را صاف کنید و دوباره آن ها را درون کیفتان قرار دهید اگر شما چند قسمت برای اسکناس ها دارید شما می توانید اسکناس های کوچک و بزرگ را در قسمت های مختلف تفکیک کنید

اگر از سکه ها استفاده میکنید کیف تان باید جیبی با زیپ داشته باشد آن جیب مانع از خروج کیف سکه میشود .

 

3 - کیف قدیمی تان را دور بریزید .

این آخرین توصیه ما برای شماست . کیف های قدیمی تان را که کهنه و فرسوده شده اند را دور بریزید .

ما آگاهیم از این که شما نیز می دانید که مهم نیست چقدر از چیزی مراقبت کنیم ،  هرچیزی بعد از مدتی کهنه می شود برخی مردم عادت دارند که از کیف قدیمی شان همینطور استفاده کنند . ولی شما نباید این کار را انجام دهید . دلایل زیادی برای این کار وجود دارد.

  • یک کیف تنها یک وسیله کاربردی نیست آن چیزی است که استایل شمارا بهبود می بخشد . اگر کیف شما کهنه و رنگ پریده شده این بدان معناست که شما به ظاهرتان اهمیت نمی دید. و از جهتی دیگر یک کیف مرتب و جدید باعث می شود که تأثیر گذاری شما بیشتر شود و به شیک نشان دادن شما کمک میکند.
  • برخی مردم فکر میکنند اگر کیف شان را نگه دارند لازم نیست پولشان را صرف خرید یک کیف جدید کنند . اما یک کیف کهنه کاراییش را بعد از مدتی از دست می دهد. و بعد از یک مدت تمام درز کارتهای اعتباری شل می شوند و در نتیجه کارت اعتباری ممکن است بیافتد و همینطور رنگ و روی اولیه کیف از بین می رود و ظاهرش کهنه می شود .

به طور خلاصه کیف قدیمی خودتان  را دور بریزید و یک کیف جدید بخرید