سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در شهرستان

7 روش دست گرفتن کیف زنانه مارک دار

7 روش که کیف دستی تان را مانند یک مدل خوش استایل در دست بگیرید

برای مردان داشتن یک کیف دستی  ممکن است تنها یک وسیله جانبی ضروری در زندگی مدرن امروزی باشد، در حالی که بانوان تمایل دارند که کیف زنانه دستی شان را به عنوان یک ابزاری که می توانند همه چیز را در آن نگه دارند و همچنین به عنوان آیتمی که مکرر در دید عموم است و به آنها کمک می کند که یک استایل فشن برای خود خلق کنند در نظر بگیرند . بنابراین بانوان همیشه بسیار به کیف های دستی شان علاقه مند هستند و آن را به عنوان یکی از بهترین دوستانشان در نظر می گیرند. به هرحال، یک کیف دستی مدروز برای مالک آن همیشه مقام و منزلت نمی آورد . این عامل کمتر مورد توجه قرار گرفته که تقریبا نیمی از استایل کیف به این بستگی دارد که چگونه آن کیف را در دست بگیریم . طرز صحیح در دست گرفتن کیف موجب میشود که تمام جنبه های طراحی زیبا و قشنگی های آن نمایان شود و همزمان موجب خوش استایل و با شکوه نشان دادن صاحب آن شود .

به نظر کمی پیچیده می باشد اما بسیار آسان است .

با برخی نمونه های معروف در دست گرفتن کیف ها در فشن و استایل خیابانی . شما می توانید استایل به دست گرفتن کیف خود را پیدا کنید .

1  - خم کردن آن مانند ویکتوریا بکام

این مدل نگه داشتن کیف برای اولین بار توسط ویکتوریا بکام استفاده شد. این استایل بدست گرفتن کیف که اجازه می دهد که دست از میان بند کیف عبور داده شود و کیف را محکم به خود بچسبانید طوری که که آن با ارزش ترین دارایی تان بر روی زمین است، به یک گرایش و مد تبدیل شده است . از کیف های بزرگ تا کیف های کوچک، شما می توانید احساس آزادی بیشتری کنید اگر کیفتان را به این شکل به دست بگیرید . به این روش شما می توانید به همگان بگویید که شما یک دختر خوش استایل و خوش پوش هستید و همیشه در خط مد جامعه هستید . البته ، کمی خنده دار است که فکر کنید این یک روش ایمن است که از کیفتان در برابر دزدیده شدن محافظت کنید .

2 - کیف تان را ببندید و جمع کنید

این روش به نظر کمی پیچیده می رسد . بندهای کیف را به شکل چندین حلقه تبدیل کنید و دور مچ دستتان بندازید . اگه می خواهید برای مدت بیشتری نگه دارید ،می توانید سر کیف را کمی شل کنید . این استایل پوشیدن کیف، به طور خاصی یک حالت به دست گرفتن شیک و مجلل است . این استایل یک بانوی شیک و زیبا را توصیف میکند. یک چیزی که باید متذکر شد این است که اگر شما این استایل به دست گرفتن کیف را انتخاب کرده اید . دیگر نیازی نیست که دست بند به دست بندازید

3 - نوک کیف را بگیرید

واقعا ساده است که بند کیف را دور انگشتتان بپیچانید و سر کیف را یه کمی محکم بگیرید. این مدل پوشیدن کیف در حال حاظر مجرب ترین و جذاب ترین مدل پوشیدن کیف در نظر گرفته شده است ، که می تواند زیبایی و شکوه کیف و استایل شما را دوبرابر کند .به هر حال شما از این استایل فقط همراه ی بچه یا  کیف های دستی متوسط استفاده کنید .

4-کیف را بر پشتتان بگیرید.

اگر در سالهای قبل شما اغلب کیف را در جلوی بدنتان می گرفتید ،حالا شما می توانید آن را در پشت خود قرار دهید . این مدل پوشیدن با هر نوعی از مدل کیف های متقاطع سازگار است .به خصوص مدل کیف های مدرسه. این مدل بعضی وقت ها یه حالت و ظاهر خجالتی دوست داشتنی رو از شخصیت شما نشان می دهد و بعضی وقتا یک شخصیت بازیگوش غیر معمول و دوست داشتنی را به ظاهر شما میدهد . که بسیار دلربا است .

5- بند های کیف را بگیرید

بندهای کیف را تا چند دور لوله کنید و آن را محکم بگیرید و راه بروید.  این مدل همچنین یک مدل گرفتن است که برای کیف های دستی متقاطع و یا بند بلندها مناسب است .

در نگاه اول این استایل پوشیدن کیف یک حسی از یک دختر قاطع، چابک و قوی را می دهد . در اینجا باید به نکته ای برای پوشیدن کیف دستی به این مدل اشاره کرد. در مواقعی که شما حواستان نیست ممکن است کیف مجلل و خوش استایل شما از دستتان بیافتد .

6 سر و ته گرفتن کیف

این مدل گرفتن کیف دیگر برای ما عجیب نیست به دلیل اینکه برخی از مدل ها و هنرپیشه های معروف وقتی که بر روی فرش قرمز حاظر می شوند کیف دستی شان را از ته می گیرند. همه مدل کیف هایی که به شکل جعبه یا پاکت نامه هستند برای گرفتن به این شکل بسیار مناسب هستند .

این مدل خیلی موءدب و با کلاس است .این طور نیست؟