سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در شهرستان

1397-10-16

7 ویژگی کلیدی یک کیف دستی مناسب

اگر شما بانویی هستید که علاقه من به مد و فشن هستید ، شما به یک کیف زنانه دستی نیاز دارید که به شما کمک کند که بیشتر از پیش تأثیر گذار باشید .به هر حال ، وقتی شما باید کیفی را انتخاب کنید که همراه خود به محل کار ببرید ، معیاری که شما تعیین کرده اید برای یک کیف دستی مناسب ممکن است کمی تغییر کند.بسیار حائز اهمیت است که به این نوع لوازم جانبی هنگام رفتن به محل کار بیشتر توجه کنید چرا که یک کیف زیبا و جذاب می توان دفتر کار کسل کننده شما را به یک محیط شاد و منحصر به فرد مبدل کند . پس ، چه معیاری را شما قبل از انتخاب یک کیف دستی مورد دلخواه باید داشته باشد ؟

1 - فضای داخلی بزرگ

یک کیف دستی که برای محیط کار مناسب است باید فضای جاداری داشته باشد .

البته که لازم نیست به اندازه یک کیف باشگاهی بزرگ باشد . اما کیف شما باید به اندازه ای بزرگ باشد که بتواند چیزهایی مانند : لوازم آرایش، کتاب ها ، دفتر یادداشت ها ، مجله ها و صدها آیتم دیگر را در خود جای دهد .

به همین دلیل شما نیاز دارید که یک کیف دستی برای این لوازم داشته باشید .

2 - قسمت های مجزا و جیب های کافی

یک کیفی که فقط یک قسمت بزرگ دارد ممکن است موقعی که دنبال چیزی می گردید شمارا عصبی کند، در چنین حالتی همه چیز روی هم انباشته می شود و به نظر می رسد که شما مجبورید برای پیدا کردن یک چیز خاص در کیفتان حفاری کنید .

یک کیف ایده آل باید از قسمت های مجزای زیادی تشکیل شده باشد و جیب های کوچکی در اطرافش دوخته شده باشد . چنین کیفی به شما کمک میکند که بتوانید همه چیز  را در جای مخصوص مرتب کنید و پیدا کردن چیزهایی که به دنبالش هستید را آسانتر کند

3 - استفاده آسان

قطعا شما آن نوع از کیف هایی را دوست دارید که بتوانید خود به راحتی با جزئیاتش تطبیق دهید .جزئیاتی مانند : بندها ،ساختار ، و حتی طراحی آن . این نوع کیف ها معمولا نسبتا ساده ولی بسیار خوش استایل هستند . و به زیبایی و راحتی هر چه بیشتر با هر تیپ و استایلی سازگار هستند و همینطور برای استایل کاری مناسب هستند در حالی که می توان برای مقاصد دیگری هم استفاده شود .

4 - سازگار با پوشش و استایل و همینطور سایر لواز م جانبی تان

قبل از خرید یک کیف اندکی وقت بگذارید و از خود سوال کنید که : آیا این کیف مناسب با استایل و پوشش شما هست یا نه ؟آیا این کیف با لباس های بیرون شما که در کمدتان هست مطابقت دارد؟ اگر جوابتان نه است، آن را کنار بگذارید . شما شش روز از هفته را به کار می روید و کیفی را نیاز دارید که  با تمام لباس ها شما که در کمد تا وجود دارد بیاید و سازگار باشد . این کیف باید رنگ های خنثی داشته باشد . طراحی ساده و یک چرم خوب داشته باشد . طرح های کلاسیک و ساده همیشه طرحی های هستند که به سادگی با همه نوع لباسی سازگار است.

5 - اندازه مناسب برای همه مصارف

همانطور که در بالا اشاره کردیم ،شما به یک کیفی بزرگی احتیاج دارید که تمام مایحتاج ضروی برای بانوان را بتواند در خود جای دهد . آیا شما تا حالا  به یک کیف بزرگتری که شبیه یک کیف مسافرتی است فکر کرده اید ؟

این کیف ها احتمالا به شما کمک میکند که بتواند به راحتی تمام لباس ها و مواردی که برای یک سفر کوتاه احتیاج دارید را آماده کنید و هنوز هم بسیار خوش استایل و پرکاربرد و مفید باشد.

6 - بسیار راحت باشد

اگر شما با کیفتان راحت نباشید به طور کامل زیبا به نظر نمی رسید بنابراین مطمئن باشید که کیفتان به شما حس آرامش می دهد . آیا بخش های برجسته کیف به بدن شما سیخونک میزند و شمارا اذیت میکند؟ آیا بندهای کیف زیادی نازک هستن که موقعی که وسایل سنگینی را درکیف حمل میکنید شانه شما را اذیت و خسته کند؟ جرأت این را دارید که کیف تان را کنار بگذارید اگرچه آن را دوست دارید.  بله، دیر یا زود شما خسته خواهید شد از این کیفی که شما را اذیت میکند و ناراحتی هایی برای شما می آورد.

7 - برای لوازم برقی ایمن باشد

اکثر زنان امروزی با خودشان لپ تاپ ،تب لت و گوشی های هوشمند در کیفشان حمل میکنند. بنابراین.

شما باید کیفتان برای جلوگیری از بعضی قسمت هایی که ممکن است به لوازم برقی شما هنگام ضربه یا افتادن کیف، شوک وارد کند را به طور کلی بررسی کنید .بعضی از کیف ها مجهز یه قسمت هایی هستند که برای لوازم برق مانند لپ تاپ ایمن و محافظت شده هستند که برخی شرایط از قبیل ضربه وارد شدن به کیف آسیبی به لپ تاپ سایر لوازم شما وارد نکند.