سبد خرید
مجموع : 0 تومان

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در تهران

ارسال رایگان برای خرید بالای 500,000 هزار تومان در شهرستان

1397-10-11

کیف زنانه

نه تنها لوازم جانبی معمول ، کیف زنانه دوشی به عنوان بهترین وسیله ای که به شما کمک میکند که لوازم بسیار زیادی را با خود هنگام رفتن به گردش به همراه دوستان و یا خانواده خود حمل کنید شناخته شده اند.

با یک طراحی فشرده ، کیف های زنانه دوشی دارای یک بند با طول متوسط هستند که بسیار مناسب می کند که روی دوشتان بندازید .  استفاده از مواد درجه یک و به روز ماندن با طرح های جدید و به روز، دو رکن بسیار مهم هستند که کمک میکند که توجه مشتریان را به سمت خود جذب کنند .

در انواع مختلف کیف های دوشی زنانه ، مدل هایی وجود دارد که مناسب دختران جوان هستند به دلیل بهره بردان از ترجیحات دختران که از یک کیف دوشی انتظار دارند. چون آنها به شکل های مختلفی طراحی شده هستند که مورد پسند تمام سلیقه ها هستند و می توان آن هارا به اشکال مختلف استفاده کرد و همینطور منحصر به فرد برای افراد مختلف .پیدا کردن و انتخاب بهترین کیف دوشی زنانه که به بهترین نحو مناسب شما باشد می تواند چالش بر انگیز باشد چرا که امروزه کیف های دوشی با اشکال و مواد سازنده متنوع زیادی وجود دارند که می تواند مورد پسند همگان باشد .

این امر ممکن است به این بستگی داشته باشد که چه قصدی از خرید آن کیف دارید ، رنگ ها ، مواد تشکیل دهنده کیف ،طراحی ها  و احتمالا نوع بدن شما ، بنابراین یک توصیه برای انتخاب بهترین کیف دوشی برای بانوان این است که آن کیفی را انتخاب کنید که به بهترین شکل ممکن با فرم بدن شما سازگار باشد .

بسیار واضح است که خوش استایل ترین کیف ، کیفی است که با استایل فشن شما و همینطور ظاهر بر دوش گذاشتن شما سازگار باشد . ( در واقع به شما بیاید )

بنابراین کیف های دوشی یک وسیله جانبی پر کاربرد  هستند که نمی توان آن را از کمد لباس ها حذف کرد .

کیف زنانه

چگونه یک کیف زنانه دستی براساس ظاهرتان انتخاب کنید:

کیف زنانه دستی یک وسیله جانبی بسیار مهم برای دختران و زنان است ، اگر شما یک دختر هستید و بدون یک کیف زنانه دستی در پهلویتان بیرون بروید ،مثل این است که شما بهترین دوست و یاورتان را در خانه جای گذاشتید .

خرید یک کیف دوشی جدی کار خیلی ساده ای نیست به دلیل اینکه شما مجبورید چیزهای زیادی را قبل از خرید یک کیف مورد بررسی قرار دهید. در واقع قبل از صرف هزینه کردن مقداری پول برای یک آیتمی که همواره همراه شما خواهد بود چه در محل کارتان و چه در خیابان و مهمانی.

اگر شما قصد دارید تا یک کیف دوشی جدید بخرید ،اولین رکنی که شما باید به یاد داشته باشید، ظاهر و استایل بدنتان است . دوستان مونث شما یک کیف مد و زیبا را در شانه شان انداخته اند ولی این بدان معنا نیست که این کیف انتخاب مناسبی برای شما باشد، همینطور گستره وسیع از کیف ها با برندهای متنوع و تولید کنندگان مختلفی که وجود دارند.

شما قادر هستید که بهترین کیف دستی را برای خود انتخاب کنید . چه لاغر و قد بلند باشید ،چه تو پر باشید و اضافه وزن داشته باشید. همیشه یک انتخاب خوب برای شما وجود دارد .

ضرری ندارد که به چند توصیه راجع به اینکه چگونه یک کیف زنانه دستی متناسب باظاهرتان پیدا کنید  نگاهی بیاندازید.

 

خرید کیف زنانه

 

کیف زنانه برای افراد قد بلند و لاغر

 

لاغر و قد بلند بودن قطعا به شما انتخاب های زیادی می دهد که شامل کیف های بیش از حد بزرگ ، کیف های دوشی و غیره که همگی آنها به مقدار زیادی ظاهر شما را بهتر می کند که باعث می شود سایر دختران به شما بخاطر ظاهر خوبتان حسودی کنند .

با این وجود بیرون رفتن با کیف های کوچک و یا کیف های دوشی با بند کوتاه انتخاب خوبی برای شما نیستند چرا که باعث می شود تا قد و سایز شما را بیش از حد نشان دهد و راجع به آن مبالغه کنند.

 

کیف زنانه برای زنان ریز اندام

 

تاحالا به ذهنتان رسیده که توجه تان را بر سایز کیفی که حمل می کنید قرار دهید ؟ این چیزی نیست که به راحتی ندیده گرفته شود، کیف های کوچک بسیار مناسب هستند برای زنان ریز اندام در حالی که کیف های بزرگ کل بدنتان را محصور می کند . علاوه بر این تصمیم عاقلانه ای نیست که کیف هایی با بند های بلند بپوشید چرا که آنها باعث می شوند قد شما را کوتاه تر از آنچه که است نشان دهد .

انتخاب کیف زنانه

کیف برای افراد کوتاه و چاق

 

اگر شما ظاهری کوتاه قد و چاق دارید ، کیف هایی انتخاب کنید که ظاهر شما را به گونه دیگری نشان دهد . کیف هایی انتخاب کنید که بلند و چهار گوش هستند و یا دراز و شیک ،این یک عامل کلیدی است که به شما کمک می کند تا ظاهرتان را متعادل و مناسب نشان دهید

در صورتی که شما لگن و مفاصل ران بزرگی دارید از خرید آن دسته از کیف هایی که بر روی لگن تان می افتند خود داری کنید چرا که آنها باعث می شوند که ضعف شما مورد توجه دیگران قرار بگیرد . برعکس مطمئنا یک کیف زنانه دوشی با بندهای کوچک اجازه نمی دهد که ظاهر شما نامناسب نشان داده شود .

 

کیف برای زنان دارای اضافه وزن

 

زنانی که اضافه وزن دارند نباید خودشان را درحالی ببینند که کیف های کوچکی پوشیده اند که قطعا با شکل و شمایل شما سازگار و مناسب نیست .برای آنها بهتر است که کیف هایی انتخاب کنند که ساختار بزرگی دارند و یا کیف های زنانه ای که شکل جعبه ای و چهارگوش دارند تا منحنی های بدنشان را متعادل نشان دهند .

کیف های کوچک را هرگز نپوشید چرا که آنها باعث می شود که بزرگتر به نظر برسید. کیف هایی انتخاب کنید که سایز های منطقی متناسب با سایز بدن شما و بند هایی با طول کوتاه و متوسط دارند.

همانطور که می توانید ببینید انتخاب یک کیف دستی مناسب بر اساس ظاهر بدنتان به آن اندازه سخت نیست که نتوانید یک کیف دستی عالی را انتخاب کنید، (اگر توصیه های گفته شده در بالا را به خاطر داشته باشید) . کلید اصلی این است که یک کیف و لوازم جانبی پیدا کنید که بتواند یک تعادلی را بین استایل و شمایل شما حفظ کند. و توجه دیگران را به سمت چیزهای که شما دوست ندارید که آنها ببینند نکشاند .