هدف خرید باکس جلب رضایت مشتریان می باشد که این رضایت مستلزم :

تضمین کیفیت کالا :
طرح های موجود در خریدباکس در کیفیت های مختلفی تولید یا وارد شده اند. تیم خریدباکس تنها محصولات با کیفیت ، از برندهای معتبر را تهیه و کیفیت آنها را تضمین می نماید.

ضمانت تعویض :
خرید باکس به دلیل اهمیتی که برای مشتریان خود قائل است برای حصول اطمینان از تطابق کالایی که به شما تحویل داده می شود با تصاویری که در سایت موجود است اقدام به راه اندازی آتلیه اختصاصی نموده و از کلیه محصولات عکسبرداری می نماید. به همین دلیل به فرض محال اگر هر گونه تناقضی بین تصاویر سایت با محصول دریافتی مشاهده نمودید خریدباکس این امکان را برای شما فراهم نموده است تا ۱۰ روز بعد از تاریخ فاکتور بتوانید کالای خود را تعویض نمایید.

تضمین اصالت کالا:
تیم خرید باکس به دلیل تامین اجناس از منابع مورد اطمینان این ضمانت را به شما می دهد که کلیه محصولاتی که بصورت اورجینال در سایت قرار می گیرند همگی برند بوده و اصالت آنها مورد تضمین خرید باکس می باشد.

زمان تحویل :
یک خرید خوب مستلزم دریافت کالا در سریع ترین زمان می باشد، از این رو خرید باکس با تحویل سریع کالا سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. کالاهای مشتریان در تهران تا ۲۴ ساعت کاری پس از ثبت سفارش و در شهرستانها حداکثر ۷۲ ساعت کاری پس از ثبت سفارش تحویل داده می شود.

ارسال رایگان:
تمامی فاکتورهایی که مبالغ آنها بالای ۱۰۰ هزار تومان باشد چه برای تهران و چه برای شهرستان بصورت رایگان ارسال خواهد شد و خریداران محترم هزینه ای بابت ارسال پرداخت نخواهند نمود.

انواع روشهای پرداخت:
شما خریداران گرامی فروشگاه خریدباکس می توانید به روشهای ذیل اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور خود نمایید:
پرداخت بصورت انلاین و از طریق درگاه بانکی: که کلی عزیزان تهرانی و شهرستانی می توانند با داشتن رمز دوم خود از این طریق مبلغ را پرداخت نمایند که روند ارسال کالا را سریع تر خواهد نمود.
پرداخت در محل: که این روش مختص شهروندان تهرانی بوده و این عزیزان می توانند بصورت نقد یا از طریق دستگاه کارتخوان ارسالی توسط شرکت اقدام به پرداخت مبلغ فاکتور خود نمایند.
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی